Keresés címke alapján: kajakpóló

Válassz, hogy mi érdekel →
Szabadkártyára várva

Szabadkártyára várva 2014/01/23

Tavaly az előkelő nyolcadik helyen zárt U21-es kajakpóló válogatottunk az Európa-bajnokságon. A kiváló eredmény fókuszba helyezte a sportágat, Prekel Dániel szakágvezető nagyszabású tervekkel fut neki a 2014-es esztendőnek. Tovább

Előre léptek a fiatalok

Előre léptek a fiatalok 2013/09/16

Kiemelkedő magyar eredménnyel zárult augusztusban a poznani kajakpóló Európa-bajnokság. U21-es csapatunk remek szereplésének köszönhetően a nyolcadik helyen zárt, azaz csatlakozott a felső osztályhoz. Tovább

A Kaniow nyert a Gubacsinál

A Kaniow nyert a Gubacsinál 2012/07/26

Az elmúlt hétvégén rendezték meg a 8. Budapesti Nemzetközi Kajakpóló Tornát. Idén a rendezvénynek a Magyar Kajak-Kenu Szövetség Gubacsi Sportközpontja adott otthont. Tovább

Budapesti Nemzetközi Kajakpóló Torna

Budapesti Nemzetközi Kajakpóló Torna 2012/07/16

Idén, immár 8. alkalommal kerül megrendezésre a Budapesti Nemzetközi Kajakpóló Torna július 21-22-én az MKKSZ Gubacsi Sportközpontjában. Tovább

Kajakpóló országos bajnokság Oroszlányban

Kajakpóló országos bajnokság Oroszlányban 2011/09/22

A szeptember 10-i VÉRT – KUPA utáni napon kajakpóló O.B. rendezésére került sor Oroszlányban, szintén a Malom-tavon. Kilenc csapat nevezett a versenyre. Öt az első négy a második osztályban. Az újonnan alakuló csapatok versenyeztek az un. második osztályban. Tovább

I. Nagymarosi Kajakpóló Kupa

I. Nagymarosi Kajakpóló Kupa 2011/08/23

Augusztus 7.-én első alkalommal rendezték meg az I. nagymarosi kajakpóló kupát, melyet festői környezetben, a nagymarosi Dunakanyar hajókikötőben rendeztek. Tovább

Sorozatban harmadszor nyert a KSI a Kajakpóló OB-n, több mint 10 év után nem jutott döntőbe a Multi! 2010/09/20

Az elmúlt évektől eltérően, a huszonkettedik kajakpóló országos bajnokságot két héttel később rendezték. Ennek egyik oka, hogy az idei év aktuális világversenyét, a milánói világbajnokságot is a szokásosnál későbbi időpontban rendezték, amelyen női válogatott képviselte hazánkat és a 14. helyet szerezte meg. Tovább

6. Nemzetközi Kajakpóló Torna

6. Nemzetközi Kajakpóló Torna 2010/07/27

A július 24-25-i hétvégén került megrendezésre a Budapesti Nemzetközi Kajakpóló Torna. A 6 magyar csapat mellett két lengyel, két cseh és két osztrák csapat vett részt a tornán. Tovább